Biznes bez pracowników

Zapisz się do Sololettera – newslettera, w którym pokażę Ci jak za pomocą narzędzi AI, automatyzacji i organizacji procesów prowadzić biznes jako soloprzedsiębiorca. I się przy okazji nie zajechać.

Halko! 👋

Od czterech lat działam jako soloprzedsiębiorczyni i niemal od początku jest to moje jedyne źródło utrzymania. W ciągu ostatniego roku zrobiłam 400 000 zł brutto ze sprzedaży moich kursów online. Żeby mieć działający biznes w pojedynkę i do reszty nie oszaleć, wspieram się automatyzacjami, narzędziami AI oraz upraszczam i systematyzuję co mogę.

Jeżeli się więc zastanawiasz czy da się prowadzić biznes solo, wyżyć z tego i nie harować po 12 godzin, to owszem. I w moim newsletterze pokazuję jak.

Do usłyszenia w newsletterze!

Ela Sądel

Ostatnie wpisy

Newslettery i e-mail marketing

Pomysły na newsletter: jak je zawsze mieć

Chyba każdy zna takiego typa albo typiarę. Nowe treści potrafi wykaszlnąć jeszcze przed śniadaniem. I zawsze ma pomysły na kolejnego maila, bloga, film na YouTube czy rolkę na Insta. Dzisiaj … 🔍

Newslettery i e-mail marketing

Kiedy jest najlepszy moment na start newslettera?

Żeby zacząć pisać newsletter trzeba mieć społeczność. I produkt. Dzisiaj Ci pokażę dlaczego to nieprawda. I dlaczego idealny moment na odpalenie newslettera to teraz. Nawet jeżeli nie masz ani produktu, … 🔍

Narzędzia, taktyki i jak żyć jako soloprzedsiębiorca.

Co tydzień w Twojej skrzynce. Zapisz się do Sololettera.