Bunny.net Stream: hosting i streaming wideo

Po Vadootv oraz Cloudflare Stream czas na kolejną usługę, która pozwoli nam hostować i streamować filmy, na przykład pod nasze kursy online. Tym razem przyjrzałam się Bunny.net Stream (link partnerski) i powiem szczerze: podoba mnie się to!

W poniższym filmie zobaczysz między innymi:

 • jak wyglądają ceny w Bunny.net,
 • jak wgrać swój film,
 • jak osadzić film na własnej stronie,
 • jak zabezpieczyć film przed wyświetlaniem go poza naszą stroną,
 • jak wygląda player i co możemy w nim zmienić.

Dlaczego nie wgrywamy filmów bezpośrednio na WordPressa

To zagadnienie wyjaśniłam w poprzednim wpisie. Jeżeli jesteś ciekawy lub ciekawa, dlaczego to kiepski pomysł, to zapraszamTo zagadnienie wyjaśniłam w poprzednim wpisie. Jeżeli jesteś ciekawy lub ciekawa, dlaczego to kiepski pomysł, to zapraszam tutaj.

2 komentarze do “Bunny.net Stream: hosting i streaming wideo”

 1. Korzystam z Bunny, zostałem niejako zmuszony do pożegnania vimeo, ponieważ znacząco przekraczam limity transferu. Koszt jaki sobie zażyczyli to 5000 USD. Na Bunny miesięcznie płace 12 do 20 USD, dużo? Nie, bo mam ponad 3 TB do 4 TB transferu miesięcznie oraz 100 giga materiałów. Fakt, że panel oraz statystyki nie są tak rozbudowane jak w Vimeo ale czy wszystkim sa one tak potrzebne?

  Odpowiedz
  • No dokładnie, ja tam nigdy w te statystyki nie zaglądałam 😛 Im dłużej używam Bunny do filmów, tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że to był ekstra wybór.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz